Aktuálne články

markiza_na-telo_kovacic.png

TV Markíza (Na telo)

Politické diskusie a rozhovory v TV Markíza s Michalom Kovačičom počas obdobia kampane pred parlamentnými voľbami (9.6. - 27.9.), po parlamentných voľbách a počas obdobia kampane pred prezidentskými voľbami (od 9.1.2024). Foto: TV Markíza.

rtvs_o-5-min-12_2.jpg

RTVS (O 5 minút 12)

Politické diskusie a rozhovory v RTVS s Marekom Makarom počas obdobia kampane pred parlamentnými voľbami (9.6. - 27.9.), po parlamentných voľbách a počas obdobia kampane pred prezidentskými voľbami (od 9.1.2024). Od 1.11.2023 v pozícii moderátorky aj s Martou Jančkárovou. Foto: RTVS.

ta3_v-politike-3.png

TA3 (V politike)

Politické diskusie a rozhovory v TA3 s Richardom Dírerom a Rasťom Ilievom počas obdobia kampane pred parlamentnými voľbami (9.6. - 27.9.), po parlamentných voľbách a počas obdobia kampane pred prezidentskými voľabmi (od 9.1.2024). Foto: TA3.

rtvs_sobotne-dialogy.jpg

RTVS (Sobotné dialógy)

Politické diskusie a rozhovory v Slovenskom rozhlase - počas obdobia kampane pred parlamentnými voľbami (9.6. - 27.9.), po parlamentných voľbách a počas obdobia kampane pred prezidentskými voľbami (od 9.1.2024). Diskusie boli do konca októbra 2023 moderované Martou Jančkárovou, od 1.11.2023 sú v pozícii moderátoriek Anna Vargová a Karolína Piliarová. Foto: RTVS.

joj_na-hrane.png

JOJ TV (Na hrane)

Politické diskusie a rozhovory v TV JOJ s Janou Krescanko Dibákovou počas obdobia kampane pred parlamentnými voľbami (9.6. - 27.9.), po parlamentných voľbách a počas obdobia kampane pred prezidentskými voľbami (od 9.1.2024). Foto: Rephonic.

InfoVolby.sk
Agentúrne správy

Vyjadrenie: Švajčiarsko je významným partnerom pre Slovensko aj celú EÚ

Bratislava 21. februára (TASR) - Štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVEZ) Slovenskej republiky Marek Eštok prijal 21. februára 2024 v Bratislave veľvyslanca Švajčiarskej konfederácie na Slovensku Petra Nelsona. Stretnutie potvrdilo vysokú úroveň bilaterálnych vzťahov a snahu o ďalšie posilňovanie vzájomnej spolupráce v politickej, ako aj ekonomickej oblasti.

InfoVolby.sk
Agentúrne správy

NRSR: SaS odsudzuje zrušenie dotačnej výzvy v programe Ľudské práva

Bratislava 21. februára (TASR) - Opozičná SaS odsudzuje zrušenie dotačnej výzvy v programe Ľudské práva. Považuje to za bezprecedentné. Uviedli to poslanci Národnej rady (NR) SR za SaS na stredajšej tlačovej konferencii. SaS spolu s ďalšími opozičnými stranami v tejto veci iniciovala mimoriadny parlamentný výbor pre ľudské práva. Chcú naň pozvať ministra spravodlivosti Borisa Suska (Smer-SD).