Oznámenie: Brífing Ministerstva vnútra SR

Brífing Ministerstva vnútra SR sa uskutoční vo štvrtok 7. septembra o 11.00 h na Košickej 47 v Bratislave. Téma: Príslušníkom Policajného zboru odovzdajú osem kusov Volkswagen Crafter, financovaných z Plánu obnovy a odolnosti. Na brífingu sa zúčastní podpredsedníčka vlády pre Plán obnovy a odolnosti SR Lívia Vašáková, štátny tajomník MV SR Tomáš Oparty a prezident Policajného zboru Štefan Hamran.

Technické informácie: Po ukončení brífingu sa uskutoční prehliadka vozidiel s odborným výkladom a po ňom fototermín špičkovej výbavy vozidiel.

TASR o tom dnes informovali z tlačového odboru kancelárie ministra vnútra SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. V zmysle § 5, ods. 2 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve TASR nezodpovedá za obsah týchto informácií. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.