Oznámenie: Brífing Ministerstva vnútra SR - dnes

Brífing Ministerstva vnútra SR sa uskutoční dnes, v utorok 22. augusta o 19.45 h v priestoroch Záchrannej brigády HaZZ v Malackách na Továrenskej 1.

Téma: V súvislosti s rozsiahlymi lesnými požiarmi na severe Grécka posiela Slovensko do Grécka 39 príslušníkov HaZZ z modulu GFFF-V (modul pozemného hasenia lesných požiarov) z celého Slovenska so 14 kusmi hasičskej techniky

Informovať budú: štátny tajomník MV SR Martin Kralovič, prezident HaZZ Pavol Mikulášek, riaditeľ Odboru civilnej ochrany a krízového plánovania sekcia krízového riadenia MV SR Juraj Repiský.

Odchod príslušníkov HaZZ na pomoc do Grécka je plánovaný o 20.00 h.

TASR o tom dnes informovali z tlačového odboru Kancelária ministra vnútra SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. V zmysle § 5, ods. 2 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve TASR nezodpovedá za obsah týchto informácií. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.