Oznámenie: Diskusia s ministrom školstva Danielom Bútorom

Diskusia žiakov s ministrom školstva, vedy, výskumu a športu SR Danielom Bútorom a viacerými mobilizačnými iniciatívami, na tému "Budúcnosť je aj vo Vašich rukách" sa uskutoční v utorok 26. septembra o 10.30 h v priestoroch Obchodnej akadémie, Dudova č. 4 v Bratislave. Nestranícka diskusia so žiakmi o význame zúčastniť sa na voľbách, sa uskutoční v spolupráci s iniciatívami: Chcem tu zostať, Zmudri, Nerozhoduj za mňa, Mladí, o.z. a Zapni sa pre Slovensko.

Tlačová konferencia ministra školstva D. Bútoru a iniciatív sa bude konať o 11.15 h taktiež v priestoroch OA, Dudova č. 4 v Bratislave.

TASR o tom dnes informovali z odboru komunikácie a marketingu MŠVVaŠ SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. V zmysle § 5, ods. 2 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve TASR nezodpovedá za obsah týchto informácií. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.