Oznámenie: Konferencia Úradu podpredsedu vlády SR pre plán obnovy a odolnosti

Úrad podpredsedu vlády SR pre plán obnovy a odolnosti a využívanie eurofondov v spolupráci s Ministerstvom zahraničných vecí a európskych záležitostí SR a Organizáciou pre hospodársku spoluprácu a rozvoj (OECD) organizuje vo štvrtok 13. júna konferenciu zameranú na tému udržateľného rozvoja Slovenska a udržateľnej budúcnosti Európy "Ako komunikovať Agendu 2030 pre udržateľný rozvoj v časoch komplexity a polarizácie". Súčasťou konferencie je panelová diskusia s názvom Agenda 2030 OSN a udržateľná budúcnosť Európy, ktorá sa za účasti štátnej tajomníčky Úradu podpredsedu vlády SR Aleny Sabelovej, vedúceho Zastúpenia Európskej komisie v SR Vladimíra Šuchu a zástupkyne OECD Cariny Lindbergovej zameria na vyhliadky témy udržateľného rozvoja v EÚ a na Slovensku vo svetle výsledkov eurovolieb.

Odborná konferencia za účasti predstaviteľov jednotlivých rezortov a zástupcov expertného sektora sa uskutoční vo štvrtok 13. júna od 10.00 do 15.30 h v kongresovej sále Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR na Hlbokej ceste 2 v Bratislave.

Podujatie bude v anglickom jazyku bez tlmočenia.

Akreditácia:

Účasť zástupcov médií na podujatí je podmienená akreditáciou na emailovej adrese [email protected] najneskôr do stredy 12. júna, do 14.00 h.

Registrácia vopred akreditovaných novinárov bude vo štvrtok 13. júna od 9.00 h na hlavnej recepcii MZVEZ SR. Parkovanie v areáli MZVEZ SR nie je z kapacitných dôvodov možné.

TASR o tom dnes informovali z komunikačného odboru MZVEZ SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.