Oznámenie: Minister zahraničných vecí otvorí Exportné fórum 2023 + TK

Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav Wlachovský otvorí v utorok 17. októbra v Kulturparku na Kukučínovej 2 v Košiciach tretí ročník Exportného fóra. Na podujatí budú prítomní zástupcovia štátnych a verejných inštitúcií poskytujúcich proexportné služby, ekonomickí diplomati a zástupcovia slovenských vývozcov.

V rámci programu sa uskutoční aj tlačová konferencia ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí SR o 15.00 h.

Informácia pre médiá: Účasť na podujatí je podmienená akreditáciou na e-mailovej adrese: [email protected] do pondelka 16. októbra do 15.00 h. Registrácia médií sa začína 60 minút pred začiatkom podujatia.

TASR o tom dnes informovali z komunikačného odboru MZVEZ SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. V zmysle § 5, ods. 2 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve TASR nezodpovedá za obsah týchto informácií. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.