Oznámenie: Odovzdávanie Striebornej plakety ministra zahraničných vecí

Úvodné podujatie 3. ročníka Týždňa OSN na Slovensku, ktoré bude venované 30. výročiu členstva Slovenskej republiky v Organizácii Spojených národov, sa uskutoční v pondelok 23. októbra o 12.30 h v priestoroch Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR (Palugyayov palác) v Bratislave.

Súčasťou podujatia bude odovzdávanie Striebornej plakety ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí SR.

Strieborná plaketa bude udelená dvom slovenským odborníkom, ktorých pôsobenie v štruktúrach OSN predstavuje výnimočný prínos k šíreniu dobrého mena Slovenska v zahraničí.

Týždeň OSN je sériou aktivít Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, ktorých cieľom je priblížiť činnosť OSN širokej verejnosti a zároveň poukázať na úspešnú slovenskú stopu v OSN.

Podujatie sa bude konať v anglickom jazyku, tlmočenie nebude zabezpečené.

Potvrdenie účasti: do piatka 20. októbra, do 12.00 h na adrese [email protected].

TASR o tom dnes informovali z komunikačného odboru MZVEZ SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. V zmysle § 5, ods. 2 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve TASR nezodpovedá za obsah týchto informácií. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.