Oznámenie: Otvorenie putovnej výstavy Odhalení v NR SR a stretnutie

Otvorenie putovnej výstavy "Odhalení" sa uskutoční v stredu 17. apríla o 12.05 h vo foyeri Národnej rady SR, Námestie A. Dubčeka č. 1 v Bratislave. Výstava sa koná pod záštitou Výboru NR SR pre zdravotníctvo a zobrazuje osobné príbehy pacientov s onkologickým ochorením netradičným a pozitívnym spôsobom.

Pri príležitosti Európskeho dňa práv pacientov vo štvrtok 18. apríla o 12.00 h v rokovacej miestnosti zdravotníckeho výboru, v NR SR, Námestie A. Dubčeka č. 1 v Bratislave navštívia zástupcovia Asociácie na ochranu práv pacientov a jej členských pacientskych organizácií, ktoré združujú pacientov s rôznymi diagnózami Národnú radu SR a poslancom NR SR odovzdajú Chartu práv pacientov.

TASR o tom dnes informovali z odboru komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie NR SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.