Oznámenie: Program ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR Daniela Bútoru

Minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Daniel Bútora sa v piatok 11. augusta o 9.30 h v presscentre MŠVVaŠ SR na Stromovej 1 v Bratislave zúčastní na podpísaní memoranda o spolupráci na projekte STE(A)M.

Po podpísaní memoranda bude brífing. Informovať budú:

- Daniel Bútora, minister školstva, vedy, výskumu a športu SR

- Vladimír Slezák, generálny riaditeľ Siemens, s. r. o.,

- Michal Dic, za spoločnosť Siemens, s. r. o.

Projekt podporuje inovatívne a interdisciplinárne prístupy k výučbe predmetov vedy, techniky, inžinierstva, umenia a matematiky. Predstavivosť a kreativitu žiakov základných a stredných škôl, zvyšuje cez umenie a vizuálne vzdelávacie metódy.

V prípade záujmu o parkovacie miesto je potrebné zaslať na emailovú adresu [email protected] EČV a typ vozidla do piatka 11. augusta, do 8.00 h. Počet parkovacích miest vyhradených pre novinárov je obmedzený.

TASR o tom dnes informovali z odboru komunikácie a marketingu MŠVVaŠ SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. V zmysle § 5, ods. 2 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve TASR nezodpovedá za obsah týchto informácií. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.