Oznámenie: Program ministra zahraničných vecí Juraja Blanára

Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Juraj Blanár sa v pondelok 4. marca o 18.00 h v priestoroch Zrkadlovej siene Primaciálneho paláca v Bratislave zúčastní na otvorení slávnostného koncertu s názvom Moderné operné hlasy Bulharska pri príležitosti 20. výročia najväčšieho rozšírenia Európskej únie a zároveň vstupu Slovenskej republiky do Európskej únie.

Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Juraj Blanár si spoločne s veľvyslancom Bulharskej republiky na Slovensku Vassilom Petkovom pripomenú rozšírenie EÚ v roku 2004, kedy sa Slovenská republika, Litva, Lotyšsko, Estónsko, Poľsko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Malta a Cyprus stali členmi Európskej únie.

Podujatie je prístupné pre médiá. Tlačový odbor MZVEZ SR žiada médiá, aby sa akreditovali na e-mailovej adrese: [email protected] do pondelka 4. marca do 12.00 h. Registrácia médií na mieste sa začína 30 minút pred začiatkom podujatia v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca v Bratislave.

TASR o tom dnes informovali z tlačového odboru MZVEZ SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.