Oznámenie: Program ministra zahraničných vecí Juraja Blanára v Žiline

Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Juraj Blanár sa v pondelok 26. februára v Žilinskej univerzite v Žiline zúčastní na úvodnom podujatí pri príležitosti 20. výročia vstupu SR do EÚ, ktorého spoluorganizátorom je Veľvyslanectvo Českej republiky v SR. Šéf slovenskej diplomacie Juraj Blanár navštívi aj Výskumné centrum Žilinskej univerzity v Žiline, spolufinancované z európskych finančných zdrojov.

V rámci programu v univerzitnom výskumnom centre sa uskutoční tlačová konferencia ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Juraja Blanára, na ktorej priblíži ďalšie detaily pripomenutia si okrúhleho výročia vstupu Slovenskej republiky do EÚ.

Program pre médiá:

11.10 Komentovaná prehliadka Univerzitného výskumného

centra za účasti ministra Juraja Blanára a

veľvyslanca Českej republiky v SR Rudolfa Jindráka

11.30 Tlačová konferencia ministra zahraničných vecí a

európskych záležitostí SR Juraja Blanára

Upozornenie: Komunikačný odbor MZVaEZ SR žiada zástupcov médií, aby sa akreditovali na e-mailovej adrese: [email protected] do piatka 23. februára do 12.00 h. Registrácia médií na mieste sa začína 30 minút pred začiatkom komentovanej prehliadky, na recepcii Výskumného centra Žilinskej univerzity, Univerzitná 8215/1, Žilina.

TASR o tom dnes informovali z komunikačného odboru MZVaEZ SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.