Oznámenie: Program ministra životného prostredia SR Tomáša Tarabu

Podpredseda vlády a minister životného prostredia SR Tomáš Taraba prijme vo štvrtok 18. apríla zástupkyňu generálneho tajomníka Organizácie pre hospodársku spoluprácu a rozvoj (OECD) Fabriziu Lapecorellovú pri príležitosti oficiálneho zverejnenia Hodnotenia environmentálnej výkonnosti Slovenskej republiky.

Program sa začne o 10.00 h v átriu budovy MŽP SR na Námestí Ľ. Štúra 1 v Bratislave stretnutím na vysokej úrovni s predstaviteľmi OECD, ktoré bude spojené s prezentáciou a brífingom.

Podujatie bude možné sledovať aj na facebookovej stránke Ministerstva životného prostredia SR.

Informácia pre médiá: V prípade záujmu o účasť na brífingu je potrebná akreditácia zaslaním údajov (názov redakcie, meno a priezvisko vyslanej osoby, číslo telefónu, e-mailová adresa) na adresu [email protected] do stredy 17. apríla, do 17.00 h.

TASR o tom dnes informovali z odboru komunikácie MŽP SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.