Oznámenie: Rokovania vlády SR a úprava vstupu médií do areálu Úradu vlády SR

Rokovanie vlády SR, ktoré bude viesť podpredseda vlády a minister obrany SR Robert Kaliňák, sa uskutoční v stredu 22. mája o 10.00 h v priestoroch Úradu vlády SR v Bratislave. Program rokovania: https://rokovania.gov.sk/RVL/Negotiation/1344.

Pred rokovaním vlády sa o 9.00 h na mimoriadnom zasadnutí zídu aj členovia Bezpečnostnej rady SR.

Upozornenie:

Vzhľadom na aktuálnu situáciu Úrad vlády SR pristúpil k sprísneniu podmienok vstupu a pohybu osôb v areáli úradu. Vstup pre médiá zostáva z Leškovej ulice, brána bude otvorená od 8.00 do 8.30 h. Následne bude vstup do objektu regulovaný príslušníkmi ÚOÚČ.

Rokovanie vlády sa uskutoční aj vo štvrtok 23. mája o 10.00 h. Rokovanie bude tematicky zamerané na využívanie prostriedkov z fondov EÚ a Plánu obnovy a odolnosti SR. Program: https://rokovania.gov.sk/RVL/Negotiation/1345.

Upozornenie:

Vzhľadom na aktuálnu situáciu Úrad vlády SR pristúpil k sprísneniu podmienok vstupu a pohybu osôb v areáli úradu Vstup pre médiá zostáva z Leškovej ulice, brána bude otvorená od 9.00 do 9.30 h. Následne bude vstup do objektu regulovaný príslušníkmi ÚOÚČ.

TASR o tom dnes informovali z tlačového a informačného odboru ÚV SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.