Oznámenie: Schôdza Ústavnoprávneho výboru NR SR

Schôdza Ústavnoprávneho výboru NR SR sa uskutoční v stredu 10. apríla o 09.00 h a vo štvrtok 11. apríla o 14.00 h areál Bratislavského hradu, priestory Zimnej jazdiarne v Bratislave. Program 27. schôdze Ústavnoprávneho výboru NR SR: Návrh na voľbu kandidátov na sudcu Ústavného súdu Slovenskej republiky.

Upozornenie: V prípade záujmu o účasť na vypočutí je nevyhnutná predošlá akreditácia, ktorú je potrebné zaslať e-mailom na [email protected] (meno, priezvisko, názov redakcie) najneskôr do dnes, t. j. utorka 9. apríla do 20.00 h.

Bližšie informácie o kandidátoch na sudcu Ústavného súdu SR sú dostupné na webovej stránke Národnej rady SR v sekcii Neprehliadnite.

Schôdzu Ústavnoprávneho výboru NR SR bude možné sledovať naživo na webovej stránke Národnej rady SR v sekcii Mediaportál.

TASR o tom dnes informovali z odboru komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie NR SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.