Oznámenie: TK Ministerstva vnútra SR - Modré srdce

Tlačová konferencia Ministerstva vnútra SR pri príležitosti uvedenia kampane Modré srdce (Blue Heart campaing), cielenej na zvyšovanie povedomia o obchodovaní s ľuďmi sa uskutoční v stredu 18. októbra o 10.00 h v priestoroch MV SR, Pribinova č. 2 v Bratislave.

Na TK bude informovať štátny tajomník MV SR a zároveň národný koordinátor pre oblasť boja proti obchodovaniu s ľuďmi Martin Královič, riaditeľ sekcie obchodovania s ľuďmi a prevádzačstva Úradu OSN pre drogy a kriminalitu Ilias Chatzis a riaditeľka Informačného centra na boj proti obchodovaniu s ľuďmi a prevenciu kriminality MV SR Soňa Grauzlová.

TASR o tom dnes informovali z tlačového odboru MV SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. V zmysle § 5, ods. 2 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve TASR nezodpovedá za obsah týchto informácií. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.