Oznámenie: TK ministra školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR Tomáša Druckera

Tlačová konferencia ministra školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR Tomáša Druckera sa uskutoční v utorok 4. júna o 10.00 h v tlačovom centre MŠVVaM SR, prízemie, Stromová č. 1 v Bratislave. Téma: Optimalizácia siete stredných škôl. Na TK bude ďalej informovať štátny tajomník MŠVVaM SR Slavomír Partila, štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR Kamil Šaško, 1. viceprezident Republikovej únie zamestnávateľov Mário Lelovský, generálny sekretár Asociácie priemyselných zväzov a dopravy Andrej Lasz, viceprezident Asociácie zamestnávateľských zväzov a združení SR Andrej Hutta a zástupca rodičov, rodicia.sk Matej Stuška.

Upozornenie: Možnosť parkovania: Odbor komunikácie a marketingu prosí zástupcov médií, ktorí majú záujem o parkovacie miesto, aby na emailovú adresu [email protected] zaslali EČV a typ vozidla do utorka 4. júna do 08.00 h. Počet parkovacích miest vyhradených pre novinárov je obmedzený.

TASR o tom dnes informovali z odboru komunikácie a marketingu MŠVVaM SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.