Oznámenie: TK ministra zahraničných vecí Miroslava Wlachovského

Tlačová konferencia ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslava Wlachovského sa uskutoční v pondelok 25. septembra o 14.00 h v priestoroch Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR na Hlbokej ceste 2 v Bratislave. Téma: Aktuálne témy medzinárodnej politiky po návrate z Valného zhromaždenia OSN v New Yorku.

Informácia pre médiá: Účasť zástupcov médií na tlačovej konferencii je podmienená akreditáciou na adrese [email protected] do pondelka 25. septembra do 11.00 h. Registrácia akreditovaných médií bude od 13.30 h na hlavnej recepcii MZVEZ SR na Hlbokej ceste 2 v Bratislave. Komunikačný odbor MZVEZ SR upozorňuje, že parkovanie v areáli ministerstva z kapacitných dôvodov nie je možné.

TASR o tom dnes informovali z komunikačného odboru MZVEZ SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. V zmysle § 5, ods. 2 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve TASR nezodpovedá za obsah týchto informácií. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.