Oznámenie: Zvolanie 102. schôdze Národnej rady SR

Podľa čl. 83 ods. 2 Ústavy Slovenskej republiky a § 17 ods. 2 zákona Národnej rady SR č. 350/1996 Z. z. o rokovacom poriadku Národnej rady SR v znení neskorších predpisov na žiadosť skupiny poslancov zvoláva podpredseda NR SR Peter Pčolinský 102. schôdzu Národnej rady SR.

Schôdza sa bude konať vo štvrtok 7. septembra po prerušení, resp. skončení 101. schôdze Národnej rady SR v Zimnej jazdiarni Bratislavského hradu v Bratislave.

Upozornenie: V súvislosti s konaním schôdze NR SR v priestoroch Zimnej jazdiarne Bratislavského hradu odbor komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie NR SR upozorňuje na organizačné informácie pre zástupcov médií:

- Snímanie priebehu mimoriadnych schôdzí bude možné z balkóna Zimnej jazdiarne. Vstup mediálnych pracovníkov bude umožnený v limitovanom rozsahu jeden štáb (v zložení redaktor a kameraman) na redakciu audiovizuálneho média a dvoch osôb printového/webového média a to do naplnenia kapacity.

- Štandardný fototermín pre médiá v sále (kameramani, fotografi) sa bude konať v úvode každej mimoriadnej schôdze.

- Prípadné mediálne výstupy a tlačové vyhlásenia sa budú môcť uskutočňovať vo vyhradenom priestore vo foyeri Zimnej jazdiarne.

- Mimoriadnu schôdzu bude možné sledovať online na webovej stránke www.nrsr.sk a na Youtube kanáli.

TASR o tom dnes informovali z odboru komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie NR SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. V zmysle § 5, ods. 2 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve TASR nezodpovedá za obsah týchto informácií. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.