Oznámenie:Konferencia pod názvom 15 rokov (Ne)využitých eurofondov + akreditácia

Konferencia pod názvom 15 rokov (Ne)využitých eurofondov sa uskutoční v utorok 26. septembra od 09.00 h do 12.00 h sa hoteli Bôrik v Bratislave. Ide v poradí už o druhú konferenciu v rámci série konferencií pod názvom Návod pre úspešné Slovensko, ktorých ambíciou je predstaviť návrhy aj riešenia na skvalitnenie fungovania spoločnosti a ekonomiky.

S príhovorom na začiatku podujatia vystúpi predseda vlády SR Ľudovít Ódor a podpredsedníčka vlády SR pre plán obnovy a odolnosti a využívanie eurofondov Lívia Vašáková. Ďalšími rečníkmi budú minister financií SR Michal Horváth, minister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Peter Balík, predseda Úradu pre verejné obstarávanie Peter Kubovič a zástupcovia Združenia miest a obcí Slovenska a Únie miest Slovenska.

Počet miest pre novinárov priamo v sále je z kapacitných dôvodov obmedzený. Celú konferenciu však bude možné sledovať aj online prostredníctvom FB konta Úradu vlády SR. Tlačová konferencia pre médiá sa uskutoční približne o 10.30 h.

Účasť na konferencii je potrebné nahlásiť vopred, a to do piatka 22. septembra zaslaním nasledujúcich údajov: meno a priezvisko, redakcia, e-mail a telefónne číslo na adresu [email protected], do predmetu treba uviesť "KONFERENCIA".

TASR o tom dnes informovali z tlačového a informačného odboru Úradu vlády SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. V zmysle § 5, ods. 2 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve TASR nezodpovedá za obsah týchto informácií. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.